Wyszukiwarka

Kariera

Naszym największym bogactwem są ludzie. To dzięki nim mogliśmy tyle osiągnąć. Profesjonalizm i doświadczenie to dla nas wartości, których nie da się niczym zastąpić, dlatego przed każdym pracownikiem Grupy Organika postawiliśmy jedno zadanie: rozwój.

Dbamy, by każdy pracownik mógł czuć się częścią zgranego zespołu. Tworzymy przejrzyste zasady awansu  i promujemy własnych pracowników, dając im możliwości rozwoju nie tylko w ramach fabryk zlokalizowanych w Polsce, ale również w innych krajach Europy.

Życie Grupy Organika to nie tylko praca. Jako godny zaufania pracodawca mamy świadomość, jak ważna jest harmonia pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Dlatego wszyscy nasi pracownicy są objęci programem bezpłatnej opieki zdrowotnej.
Nie zapominamy o inicjatywach skierowanych do rodzin naszych pracowników. Podczas corocznych pikników, imprez noworocznych oraz licznych spotkań integracyjnych mamy szansę poznać się bliżej i spojrzeć na siebie z nowej perspektywy.

Szukamy osób, którzy pracują z pełnym zaangażowaniem, energią i w pełni utożsamiają się z polityką firmy. Dużą wagę przywiązujemy do predyspozycji osobowościowych i potencjału kandydatów.

Jeśli posiadasz wyżej wymienione cechy, wyślij aplikację na adres e-mail:
praca@organika.pl.